Tervetuloa yrityskaupoille! Katso uusimmat myyntikohteemme ja lue uutisia tehdyistä yrityskaupoista.

Neuvonantajasi yrityskaupoissa

Tietoa Advance Teamista

Yritysovi.fi on Advance Team Oy:n ylläpitämä sivusto, josta löydät myytäviä ja ostettavia yrityksiä sekä mielenkiintoista asiaa yrityskauppoihin liittyen.

Advance Team Oy tarjoaa yrityskauppa- ja Corporate Finance -palveluita. Palvelemme yrityskaupoissa, yritysostoissa, rahoitusratkaisuissa, yritysjärjestelyissä sekä sukupolvenvaihdoksissa. Toimistomme sijaitsevat Helsingissä, Tampereella, Turussa sekä Lahdessa. Advance Teamin tuotteistettujen palveluiden, laajan verkoston sekä nopean reagoinnin ansiosta 97% asiakkaista suosittelee yrityksemme palveluita. Osoitteessa www.advanceteam.fi voit tutusta meihin lisää.

Toimistomme sijaitsevat osoitteissa:
Kalevankatu 6, 00100 HELSINKI | Hämeenkatu 14 C 25, 33100 TAMPERE | Mariankatu 14 B 10, 15110 LAHTI | TURKU

+25 vuoden kokemus
Yrityskauppoja 600+
Sukupolvenvaihdoksia 400+
Arvonmäärityksiä 1000+
Asiakkaita 1300+

Kun haluat keskustella luottamuksellisesti yrityskauppoihin tai yritysjärjestelyihin liittyen, ota yhteyttä asiantuntijoihimme. Yhteystietomme löydät täältä www.advanceteam.fi/tiimi.

Erkki Soppela Toimitusjohtaja, ekonomi, HHJ 040 531 3760 erkki.soppela@advanceteam.fi Helsingin/Lahden toimisto
Juha Huotari Senior Advisor, KTM 0500 312 841 juha.huotari@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Tarja Viantie Yritysvälittäjä, HSO Dip. EMC 045 325 8285 tarja.viantie@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Johan Rasmus Senior Advisor, KTM 050 523 3262 johan.rasmus@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Jukka Saarelainen Yritysvälittäjä, KTM 050 586 2412 jukka.saarelainen@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Sami Auvinen Yritysvälittäjä, Insinööri (AMK) 0400 609742 sami.auvinen@advanceteam.fi Lahden toimisto
Terhi Ruuska Yritysvälittäjä, tradenomi 050 308 6881 terhi.ruuska@advanceteam.fi Lahden toimisto
Mikko Mellanen Yritysvälittäjä, KTM 0400 743 613 mikko.mellanen@advanceteam.fi Turun toimisto
Mika Tynkkynen Yritysvälittäjä, Insinööri, eMBA 050 598 9201 mika.tynkkynen@advanceteam.fi Tampereen toimisto
Essi Joutulainen Markkinointikoordinaattori, restonomi Äitiyslomalla
Camilla Grönblom Markkinointikoordinaattori, tradenomi 0400953651 camilla.gronblom@advanceteam.fi Lahden toimisto
Hannu Salo Senior Advisor 050 576 0062 hannu.salo@advanceteam.fi
Jätä soittopyyntö

Miten voimme auttaa?

Jätä meille numerosi, niin otamme sinuun yhteyttä.