Tervetuloa yrityskaupoille! Katso uusimmat myyntikohteemme ja lue uutisia tehdyistä yrityskaupoista.

Neuvonantajasi yrityskaupoissa

Tietoa Advance Teamista

Yritysovi.fi on Advance Team Oy:n ylläpitämä sivusto, josta löydät myytäviä ja ostettavia yrityksiä sekä mielenkiintoista asiaa yrityskauppoihin liittyen.

Advance Team Oy tarjoaa yrityskauppa- ja Corporate Finance -palveluita. Palvelemme yrityskaupoissa, yritysostoissa, rahoitusratkaisuissa, yritysjärjestelyissä sekä sukupolvenvaihdoksissa. Toimistomme sijaitsevat Helsingissä, Tampereella, Turussa sekä Lahdessa. Advance Teamin tuotteistettujen palveluiden, laajan verkoston sekä nopean reagoinnin ansiosta 97% asiakkaista suosittelee yrityksemme palveluita. Osoitteessa www.advanceteam.fi voit tutusta meihin lisää.

Toimistomme sijaitsevat osoitteissa:
Kalevankatu 6, 00100 HELSINKI | Hämeenkatu 14 C 25, 33100 TAMPERE |
Tuureporinkatu 8, 20100 TURKU | Mariankatu 14 B 10, 15110 LAHTI

+25 vuoden kokemus
Yrityskauppoja 600+
Sukupolvenvaihdoksia 400+
Arvonmäärityksiä 1000+
Asiakkaita 1300+

Kun haluat keskustella luottamuksellisesti yrityskauppoihin tai yritysjärjestelyihin liittyen, ota yhteyttä asiantuntijoihimme. Yhteystietomme löydät täältä www.advanceteam.fi/tiimi.

Erkki Soppela Toimitusjohtaja, ekonomi, HHJ 040 531 3760 erkki.soppela@advanceteam.fi Helsingin/Lahden toimisto
Sami Auvinen Yritysvälittäjä, Insinööri (AMK) 0400 609742 sami.auvinen@advanceteam.fi Lahden toimisto
Juha Huotari Senior Advisor, KTM 0500 312 841 juha.huotari@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Terhi Ruuska Yritysvälittäjä, tradenomi 050 308 6881 terhi.ruuska@advanceteam.fi Lahden toimisto
Mikko Mellanen Yritysvälittäjä, KTM 0400 743 613 mikko.mellanen@advanceteam.fi Turun toimisto
Raimo Tihveräinen Yritysvälittäjä, ekonomi (B.Sc.), HHJ 050 512 1460 raimo.tihverainen@advanceteam.fi Tampereen toimisto
Johan Rasmus Senior Advisor, KTM 050 523 3262 johan.rasmus@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Tarja Viantie Yritysvälittäjä, HSO Dip. EMC 045 325 8285 tarja.viantie@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Ville Laaksonen Analyytikko, KTK 040 530 0327 ville.laaksonen@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Essi Joutulainen Markkinointikoordinaattori, restonomi 041 312 8865 essi.joutulainen@advanceteam.fi Lahden toimisto
Camilla Grönblom Markkinointikoordinaattori, tradenomi Äitiyslomalla
Hannu Salo Senior Advisor 050 576 0062 hannu.salo@advanceteam.fi
Jätä soittopyyntö

Miten voimme auttaa?

Jätä meille numerosi, niin otamme sinuun yhteyttä.