Tervetuloa yrityskaupoille! Myynnissä oleville yrityksille tehty asiantuntijan toimesta myytävyysanalyysi.
Yrityskaupan ammattilaiset

Unelmiesi toteuttaminen alkaa tästä. Me kerromme miten asiassa edetään.

Yritysvälittäjämme ottaa sinuun yhteyttä. Yhteydenotto on maksuton eikä velvoita sinua mihinkään. Kysy rohkeasti lisää!

Tietoa Advance Teamista

Yritysovi.fi on Advance Team Oy:n ylläpitämä sivusto, josta löydät myytäviä ja ostettavia yrityksiä sekä mielenkiintoista asiaa yrityskauppoihin liittyen.
Advance Team Oy on yrityskaupoihin, omistajanvaihdoksiin, yritysjärjestelyihin sekä toimitilavälityksiin keskittynyt yritys. Toimistomme sijaitsevat Helsingissä, Tampereella, Turussa, Lahdessa sekä Kuopiossa. Advance Teamin tuotteistettujen palveluiden, laajan verkoston sekä nopean reagoinnin ansiosta 97% asiakkaista suosittelee yrityksemme palveluita. Osoitteessa www.advanceteam.fi voit tutustua meihin lisää.

Yli 20 vuoden kokemus
Yrityskauppoja 400+
Sukupolvenvaihdoksia 400+
Arvonmäärityksiä 1000+
Asiakkaita 1000+

Erkki Soppela Toimitusjohtaja, ekonomi, HHJ 040 531 3760 erkki.soppela@advanceteam.fi Helsingin/Lahden toimisto
Pekka Kiukkonen Liiketoimintajohtaja - yrityskaupat, DI 0500 496 592 pekka.kiukkonen@advanceteam.fi Helsingin/Lahden toimisto
Kari Varho Yritysvälittäjä, DI 0400 482 159 kari.varho@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Fred Nykänen Yritysvälittäjä, DI 040 411 4964 fred.nykanen@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Terhi Ruuska Yritysvälittäjä, tradenomi 050 308 6881 terhi.ruuska@advanceteam.fi Lahden toimisto
Aleksi Siimestö Toimitilavälittäjä, AKA, KHK, LKV 050 523 2002 aleksi.siimesto@advanceteam.fi Helsingin/Lahden toimisto
Camilla Grönblom Markkinointikoordinaattori, tradenomi 0400 953 651 camilla.gronblom@advanceteam.fi Lahden toimisto
Harri Mantila Senior Advisor, KTM, insinööri 050 310 0104 harri.mantila@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Johan Rasmus Yritysvälittäjä, KTM 050 523 3262 johan.rasmus@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Tuomo Tissari Yritysvälittäjä, MBA Masters in Finance, HHJ 040 865 6043 tuomo.tissari@advanceteam.fi Kuopion toimisto
Raimo Tihveräinen Yritysvälittäjä, ekonomi (B.Sc.), HHJ 050 512 1460 raimo.tihverainen@advanceteam.fi Tampereen toimisto
Mikko Mellanen Yritysvälittäjä, KTM 0400 743 613 mikko.mellanen@advanceteam.fi Turun toimisto
Hannu Salo Senior Advisor 050 576 0062 hannu.salo@advanceteam.fi

Unelmiesi toteuttaminen alkaa tästä. Me kerromme miten asiassa edetään.

Yritysvälittäjämme ottaa sinuun yhteyttä. Yhteydenotto on maksuton eikä velvoita sinua mihinkään. Kysy rohkeasti lisää!