Tervetuloa yrityskaupoille! Tutustu Basic, Standard ja Premium -myyntipaketteihin ja ota yhteyttä!

Yrityskaupan ammattilaiset

Unelmiesi toteuttaminen alkaa tästä. Me kerromme miten asiassa edetään.

Yritysvälittäjämme ottaa sinuun yhteyttä. Yhteydenotto on maksuton eikä velvoita sinua mihinkään. Kysy rohkeasti lisää!

Tietoa Advance Teamista

Yritysovi.fi on Advance Team Oy:n ylläpitämä sivusto, josta löydät myytäviä ja ostettavia yrityksiä sekä mielenkiintoista asiaa yrityskauppoihin liittyen.

Advance Team Oy tarjoaa yrityskauppa- ja Corporate Finance PLUS -palveluita. Palvelemme yrityskaupoissa, rahoitusratkaisuissa, yritysjärjestelyissä sekä sukupolvenvaihdoksissa. Toimistomme sijaitsevat Helsingissä, Tampereella, Turussa sekä Lahdessa. Advance Teamin tuotteistettujen palveluiden, laajan verkoston sekä nopean reagoinnin ansiosta 97% asiakkaista suosittelee yrityksemme palveluita. Osoitteesa www.advanceteam.fi voit tutusta meihin lisää.

Toimistomme sijaitsevat osoitteissa:
Kalevankatu 6, 00100 HELSINKI | Hämeenkatu 14 C 25, 33100 TAMPERE |
Tuureporinkatu 8, 20100 TURKU | Mariankatu 14 B 10, 15110 LAHTI

Yli 20 vuoden kokemus
Yrityskauppoja 500+
Sukupolvenvaihdoksia 400+
Arvonmäärityksiä 1000+
Asiakkaita 1200+

Järjestämme myös AT-Omistajanvaihdosklinikoita, jotka ovat tunnin mittaisia luottamuksellisia tapaamisia asiantuntijan kanssa. Tapaaminen ei sido sinun mihinkään jatkotoimenpiteisiin. Tule keskustelemaan yrityksesi tilanteesta sitoumuksetta. Varaa aikasi Terhi Ruuskalta p. 050 308 6881, terhi.ruuska@advanceteam.fi .

Erkki Soppela Toimitusjohtaja, ekonomi, HHJ 040 531 3760 erkki.soppela@advanceteam.fi Helsingin/Lahden toimisto
Mikko Mellanen Yritysvälittäjä, KTM 0400 743 613 mikko.mellanen@advanceteam.fi Turun toimisto
Terhi Ruuska Yritysvälittäjä, tradenomi 050 308 6881 terhi.ruuska@advanceteam.fi Lahden toimisto
Kari Varho Yritysvälittäjä, DI 0400 482 159 kari.varho@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Johan Rasmus Senior Advisor, KTM 050 523 3262 johan.rasmus@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Raimo Tihveräinen Yritysvälittäjä, ekonomi (B.Sc.), HHJ 050 512 1460 raimo.tihverainen@advanceteam.fi Tampereen toimisto
Juha Huotari Senior Advisor, KTM 0500 312 841 juha.huotari@advanceteam.fi Helsingin toimisto
Jan Stellberg Analyytikko, KTK 050 3592444 jan.stellberg@advanceteam.fi Lahden toimisto
Camilla Grönblom Markkinointikoordinaattori, tradenomi 0400 953 651 camilla.gronblom@advanceteam.fi Lahden toimisto
Hannu Salo Senior Advisor 050 576 0062 hannu.salo@advanceteam.fi

Unelmiesi toteuttaminen alkaa tästä. Me kerromme miten asiassa edetään.

Yritysvälittäjämme ottaa sinuun yhteyttä. Yhteydenotto on maksuton eikä velvoita sinua mihinkään. Kysy rohkeasti lisää!
Jätä soittopyyntö

Tarvitsetko apua?

Jätä meille numerosi, niin soitamme sinulle takaisin!